دلایل سیاه شدن تلویزیون و ال ای دی ( LED )

تاریخ آخرین به روز رسانی : ۱۴۰۰/۲/۳ جمعه
چکیده این مقاله : یکی از بیشترین مشکلات به وجود آمده برای افرادی که با مرکز تعمیرات لوازم خانگی تماس می گیرند، سیاه شدن صفحه تلویزیون آن ها به صورت قسمتی از تصویر و یا راه راه شدن آن می باشد. علت اصلی سیاه شدن تلویزیون به مدل و تکنولوژی به کار رفته در آن بستگی دارد. در ادامه با اصلی ترین دلایل سیاه شدن تلویزون و LED آشنا خواهیم شد.

یکی از بیشترین مشکلات به وجود آمده برای افرادی که با مرکز تعمیرات لوازم خانگی تماس می گیرند، سیاه شدن صفحه تلویزیون آن ها به صورت قسمتی از تصویر و یا راه راه شدن آن می باشد. علت اصلی سیاه شدن تلویزیون به مدل و تکنولوژی به کار رفته در آن بستگی دارد. در ادامه با اصلی ترین دلایل سیاه شدن تلویزون و LED آشنا خواهیم شد.

سوختن پیکسل ها

سوختن پیکسل ها یکی از مهم ترین دلایل سیاه شدن تلویزیون می باشد. در تکنولوژی هایی همچون SUHD و QLED به جهت طراحی بهتر و فناوری به کار رفته در آن، سوختن پیکسل ها بسیار کمتر اتفاق می افتد. جهت تعمیرات در این مورد می توانید با مرکز تعمیرات لوازم خانگی ما تماس حاصل فرمایید .

ضربه خوردن و خرابی پنل

یکی دیگر از دلایل سیاه شدن تلویزیون، ضربه خوردن پنل می باشد. زمانی که بخش لیکوئید یا ماژور پنل دچار مشکل شود می تواند سبب به وجود آمدن مشکل سیاه شدن قسمت یا کل تصویر گردد.

خرابی در قسمت بک لایت

بیشترین علت سیاه شدن صفحه ال ای دی تلویزیون ها، خرابی در قسمت بک لایت می باشد. خراب شدن بک لایت می تواند سبب از کار افتادن لامپ های سالم شده و سریعا کل صفحه نمایش را تیره و سیاه کند. 

تعمیرات سیاه شدن تصویر تلویزیون

در صورت وجود مشکل سیاه شدن تصویر تلویزیون خود می توانید با مشاوران متخصص ما در این زمینه مشورت کرده و در صورت لزوم تعمیرات دستگاه خود را به ما بسپارید. 

انواع تلویزیون های قابل سفارش در فروشگاه آنلاین شو:

تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سونی

تلویزیون ال جی

تلویزیون شیائومی

تلویزیون هایسنس

تلویزیون شارپ

 

درج نظر

مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد.

هنوز هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

بازگشت به بالا
تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه فروشگاه اینترنتی تیز فروش محفوظ می‌باشد. گروه طراحان وِوِکا